Eläinavusteinen työ ry yhtiökokous 28.02.2024 klo 18

Tervetuloa Eläinavusteinen työ ry:n sääntömääräiseen yhdistyksen kokoukseen! Liitteenä näet esityslistan. Ilmoitathan, jos haluat osallistua kokoukseen, niin lähetämme sinulle Zoom-linkin. Jos kokouksessa tarvitsee äänestää, käytämme äänestykseen GoogleForms-lomaketta, johon tulee ilmoittaa oma sähköpostiosoite. 

Ensimmäinen yhdistysvuosi on sujunut mukavasti ja olemme saaneet kivan määrän jäseniä. Tulevana vuonna tavoitteemme on lähteä aktiivisesti kehittämään alaa ja tukemaan jäseniemme työtä eläinavusteisuuden parissa. Jos olet kiinnostunut tulemaan aktiivisesti mukaan toimintaan, hallitukseen ja toimihenkilöiksi on paikkoja vapaana. Tervetuloa kokoukseen kuulemaan lisää ja tapaamaan meitä!

Yhdistyksen hallituksen puolesta,

Tanja Paasonen

yhdistyksen puheenjohtaja